ASTROLOJİ TAKVİMİ

Venüs aslan burcunda!

Cumartesi, 27 Temmuz 201914:56'dan Salı, 20 Ağustos 2019 14:56'a kadar

1

ETKİLİ OLDUĞU GÜNLER: 28 TEMMUZ - 21 AĞUSTOS

Venüsün pozitif enerjisi olan aslan burcuna geçiyor olması başlı başına güzel haberdir. İlişkiler ve parayla ilişkili meselelerde içe dönük olan enerji sona erer, bu sefer daha atak ve pozitif bir enerji gelir. 

Fakat bu sefer başka bir olay var. 8 yılda bir Güneş ve Venüs aslan burcunda kavuşuyor. 14 Ağustosta işte bu özel olayı yaşayacağız.

Basit bir hesap yapalım ve Ağustos 2019 dan 8 yıl geriye dönelim >  Ağustos 2011.

Evet aslan burcundaki bir önceki Güneş - Venüs 16 Ağustos 2011 de olmuştu. O dönemde yaşadığınız olaylar bu yıl yaşayacaklarınıza ilişkin küçük ipuçları verir. 

Elbette 8 yılda çok şey değişti, ağır abi gezegenler bile yer değiştirdiler. Fakat 2011 hakikaten önemli bir yıldı. O yıl Jüpiter ve Uranüs birlikte koç burcuna girdiler, biliyorsunuz Uranüs 7 yılda bir burç değiştiriyor. 

Neptün de tam 14 yıl aradan sonra kovadan çıkıp balık burcuna girmişti. Özetle 2011 önemli bir yıldı, zaten ülkemiz ve coğrafyamız karışmaya başladı, ayaklanmalar vs. derken o gündür bugündür zaten ülkemiz ve ülkemizi çevreleyen dünya çok değişti.

Bireysel olarak sizler de önemli değişiklikler yaşamış olmalısınız. Bu gezegenler sadece coğrafyaları, siyaseti, ekonomiyi, sosyoloji etkilemiyor. Bizleri de tekil olarak bizzat, hiç sektirmeden etkiliyor. 

Her neyse, çok dağılmadan devam edelim. Eğer ki hayatınızda 2011 yılının Ağustosunu takip eden zamanlarda başlayan bir döngü varsa, şimdi o döngünün benzer şekilde tekrarlanmasına şahit olabilirsiniz. 

Venüsün aslan burcuna gelmesi işte bu nedenle önemli dostlar. Astroloji olmasaydı öngörmesi imkansız olan bazı kadersel döngüler var. İşte o döngülerden birini Ağustos ve takip eden aylarda yaşıyor olabilirsiniz.